Garland - Halos dávkovač zálivky zelený set 3 ks

Neohodnoceno
 
  • 1 z 8
 

"Vše v jednom” pro zavlažování a podporu rostlin.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Měrná cena 390 Kč / 1 ks
390 Kč / ks    
Značka Garland
Kategorie Závlaha
 

Garland Halos závlahový pěstební systém 

Náš nový a jedinečný Halos nabízí řešení "vše v jednom” pro zavlažování a podporu rostlin pro populární plodiny, jako jsou například rajčata, papriky a fazole. Prodává se v sadách po 3 kusech, Halos lze používat přímo na pytlích se substrátem, květináčích  (o průměru 26 cm a vyšších), na zvýšených záhoncích i na tradičních pěstebních zeleninových plochách. 

Centrální vnitřní nádoba je prostorem pro výsadbu.Je obzvláště užitečná při použití na pytlích se substrátem, neboť umožňuje hlubší výsadbu pro rozvoj zdravějších rostlin. Prostor pro zálivku ve tvaru "příkopu" o objemu 3,1 litru obsahuje šest 2,8mi centimetrových zalávacích špiček, které pronikají pod povrch a přivádějí vodu přímo ke kořenům rostlin. To zajišťuje, že voda a tekuté živiny jsou dodávány sníženou rychlostí, kterou je rostlina schopna absorbovat, což zabraňuje zbytečnému plýtvání, které je spojené s konvenčním zaléváním. Obyčejně trvá 3 až 6 hodin, než se vodní zásoba zcela vypustí, v závislosti na povětrnostních podmínkách a podmínkách půdy. 

Halos také disponuje jedinečným podpěrným systémem. 3 kotvící otvory okolo vnitřní nádoby zajišťují pevnou,větru odolnou konstrukci při použití např. bambusových tyček (ty nejsou součástí ). Součástí setu je také úchytka (viz foto níže), která dovoluje spojit dohromady až čtyři nejen bambusové tyče na vrcholu podpěrné struktury. 

Produkty Halos jsou vyráběny z recyklovaného UV stabilního plastu se zárukou 5ti let proti vlivům UV záření . Nabízíme dvě barevné alternativy - klasickou zelenou a rajčatově červenou.

Rozměry : 29cm (11,5 ") průměr, 13cm (5") výška , plus extra 2,8cm (1 ") vodní špička.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: