SunPro - Výbojka CMH 315W/3K - RedCan

Neohodnoceno
 
 

Ceramic metalhalid inovativní a jediná výbojka svého druhu na České trhu - SunPro CMH 315W/3K - RedCan - použití pro květovou fázi.

Dostupnost Objednáno
Měrná cena 2 099 Kč / 1 ks
2 099 Kč / ks    
Značka SunPro
Kategorie CMH
 

Sunpro CMH výbojka RedCan byla vyvinuta speciálně pro pěstování CBD konopí tak, aby svým rozšířeným červeným spektrem podporovala produkci mohutnějších a těžších květů. Zároveň přidaná část UV spektra vyvolává vyšší tvorbu pryskyřice a terpenů, jakožto přirozené ochrany rostliny proti UV záření "discharge red shift proton dispersion".

Tato jedinečná CMH výbojka je vylepšenou verzí 3K vyvinutou speciálně pro odrůdy ceněné a hodnocené podle obsahu pryskyřice a má mírně vyšší UV záření pro zvýšení produkce pryskyřice. Vyšší křivka produkce "Far Red" spektrum pro stimulaci metabolické aktivity během květu.

  • vyšší PAR pro kompaktnější květenství
  • vyšší podíl červeného spektra
  • přirozená  ochrana rostlin proti UV záření

Nová technologie CMH (ceramic metalhalid) poskytuje bohaté světlo, které se blíží svým spektrem slunečnímu záření. Je využíváno v mnoha oborech lidské činnosti včetně zemědělství a pěstitelství.

Největší výhodou je nízká spotřeba v kombinaci s nízkým výkonem a až o 20 % vyšší efektivita světla než u klasických MH výbojek.

POZOR - pro provoz výbojky CMH 315W je třeba speciální objímka a elektronický předřadník k tomu určený nebo ideálně použít přímo v CMH Complete Fixture zařízení.

Pokud světlo vypnete, je potřeba nechat výbojku před opakovaným zapnutím úplně vychladnout.

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: