Atami ATA - PK 13-14

Neohodnoceno
 
 

Květový stimulátor s velkým obsahem fosforu a draslíku.

Běžná cena Více informací v tabulce variant
Ušetříte 50 Kč (–11 %)
Měrná cena od 239 Kč / 1 ks
od 239 Kč / ks
Značka Atami
Kategorie ATA doplňky
Zvolte variantu
Objem: 5 litrů Objednáno 1 099 Kč 1 049 Kč / ks
   
Objem: 10 litrů Na dotaz 2 199 Kč / ks
   
Objem: 1 litr Skladem (1 ks) 269 Kč 239 Kč / ks
   
 

Tyto úvahy vyústily ve vývoj PK 13-14. Fosfor (P) zajišťuje mimo jiné rychlé buněčné dělení v trsech květů, díky čemuž mohou trsy narůst do velkých rozměrů. Fosfor při tom hraje klíčovou roli při procesech látkové výměny v rostlině. Draslík (K) přispívá důležitou měrou k optimální cirkulaci šťáv v rostlině. Díky tomu se vyvine silnější stvol rostliny a silné postranní větve. Draslík stimuluje také tvorbu cukru v trsech květů.

Kombinace fosforu (P) a draslíku (K) zajišťuje ideální rovnováhu a je proto vlastně pro dobrou sklizeň nepostradatelná. Co se týče PK 13-14, lze jej z tohoto hlediska doporučit pro každou kvetoucí rostlinu. Je vhodný pro všechny druhy substrátů, rostliny jej vstřebávají přímo a neobsahuje žádné zátěžové látky. Navíc podporuje PK 13-14 vývoj zdravého kořenového systému a je vhodný pro všechny rostliny pěstované v zemině, hydroponii a kokosu.

Použití:

Vhodné jako extra přídavek k pravidelné výživě NPK pro pěstování v zemině, hydroponii a kokosu. Přidávejte do pitné vody od 1. týdne období květu. Během období květu lze používat denně při zalévání rostlin. Poslední týden před sklizní proplachujeme substrát vodou a enzymy.

Dávkování:

Pomalu náběh z 0,25-1,5ml/1L živného roztoku.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: